Leden

2.1. Divadelní představení v Městském divadle Brno - komedie Splašené nůžky. nástup v 17:15 v Kuchařovicích na zastávce u obchodu – doprava až před divadlo, návrat kolem 23:00, výstup v Kuchařovicích.

28.1. Hasičský plespořádá Sbor dobrovolných hasičů Kuchařovice.

 

Únor

25.2. Masopustní průvod obcí a masopustní zábava – tradiční akce, kdy v sobotu dopoledne prochází průvod masek za doprovodu hudby celou obcí. Večer pokračuje masopustní zábavou, k poslechu a tanci hraje CODEX. Začátek ve 20:00 ve víceúčelovém zařízení. Nebude chybět bohatá tombola.

 

Březen

5.3. Karneval pro děti - tentokrát s pohádkou Lotrando a Zubejda. Začátek v 15:00 ve víceúčelovém zařízení. Těšit se můžete na soutěže, diskotéku a samozřejmě tombolu. Každá maska obdrží výherní los.

23. 3. Beseda o cestování po Havajských ostrovech v 18:00 hodin se uskuteční v přísálí víceúčelového zařízení beseda o krásách a zážitcích při cestách po Havajských ostrovech.

 

Duben

23.4. Jarní vycházka do přírody tentokrát na vranovsko k Felicitině studánce a na hamerské vrasy. Celková délka trasy je do 10 km.

Hromadný odjezd do Vranova nad Dyjí auty ve 13:00 od víceúčelového zařízení – z důvodu organizace hromadného odjezdu nutná registrace nejpozději do čtvrtku 20.4.2017 na tel. č.776 192 348 nebo e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

30. 4. Pálení čarodějnic a opékáním špekáčků -Sraz masek ve 20:00 na starém hřišti, kde bude zapálena vatra. Pro děti připravené soutěže a špekáčky. Občerstvení zajištěno.

 

Květen

6.5. Okrsková soutěž sboru dobrovolných hasičů - Soutěž se koná na baseballovém hřišti od 14:00 hodin.

7.5. Pouť Sv. Floriána – od 9.00 hod. bohoslužba v kapli Sv. Floriána. Po ukončení bohoslužby od 10.30 ukázka zásahu při požáru fritovacího oleje. Přislíbena účast profesionálních hasičů ze Znojma.

7.5. Výstava vín – 28. ročník výstavy vín spojený s ochutnávkou se bude konat v sále víceúčelového zařízení. K poslechu hraje tradičně cimbálová kapela. Začátek ve 13:00 hod.

12.5. Posezení pro seniory - tradiční setkání seniorů v sále víceúčelového zařízení. Začátek ve 14. 00 hodin.

27.5. Rybářské závody pro mládež do 15 let – SDH Kuchařovice pořádá 2. ročník rybářských závodů na hasičské nádrži Na Hladově. Startovné 100,- Kč. Prezentace a losování míst ve 14:00.

Májová vyjížďka na kole do NP Podyjí – celodenní výlet na kole.

 

Červen

4. 6. Dětský den – odpoledne plné soutěží a her. Nebudou chybět sladké odměny. Začátek v 15:00 hodin na baseballovém hřišti. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do víceúčelového zařízení.

 

Srpen

26. 8. - Zápas svobodní proti ženatým v baseballe začátek ve 14:00 hodin na baseballovém hřišti. Občerstvení zajištěno.

  

Září

2. 9. Kuchařovická tretra aneb sportem k žízni Kulturní komise obce Kuchařovice pořádá 1. ročník „sranda soutěží“, které se uskuteční od 14:00 hodin na baseballovém hřišti. Akce je určena pro všechny dospělé bez rozdílu věku. Na soutěžící čekají věcné ceny. Občerstvení zajištěno - pivo, limo, vepřová kýta na rožni.

9. 9. - GRAND PRIX Kuchařovice – začátek ve 12:30 v Kuchařovicích za baseballovým hřištěm. Vstupné dobrovolné, občerstvení zajištěno.

22. – 24. 9. Václavské posvícení - zahájí kuchařovická chasa stavěním máje. V sobotu od 20.00 hodin pokračuje večerní zábava pod vedením hudební skupiny Víkend. Neděle 24. 9. začne mší svatou v kapli sv. Floriana, odkud bude mládež pokračovat tradičním průvodem za doprovodu dechové hudby HORNOBOJANÉ. V odpoledních hodinách je Václavské posvícení zakončeno tradiční zábavou pod májí.

 

Říjen

2. 10. - Divadelní představení v Městském divadle Brno – bláznivá féerie s písněmi nejslavnější skupiny všech dob. Úžasné představení BÍTLS o jednom zapadlém moravském městečku, 3 puberťácích, kteří by rádi byli slavní, jako jejich milovaní Beatles, agentovi OO7 (pardon OO6), anglické královně a moravských hodech v roce 1967. Že to všechno vůbec nejde dohromady? Ale jde! A jak skvěle! Vše doplněno úchvatnými hity Beatles v orchestrálním provedení a neutuchající zábava! Nástup v 17:15 v Kuchařovicích na zastávce u obchodu – doprava až před divadlo, návrat kolem 23:00, výstup v Kuchařovicích.

6. - 8.10. - 22. ročník turnaje O pohár starosty Kuchařovice 2017 - pořádaný Sokolem Kuchařovice na místním baseballovém hřišti. Účastní se ho prestižní týmy nejen z České republiky. Občerstvení bude možno zakoupit na místě (guláš, párky, uzené cigárko..). Burčák a víno je samozřejmostí.

8.10. Drakiáda - tradiční podzimní akce pořádaná obcí Kuchařovice a základní školou. Místem konání je opět prostor na letišti na Výhoně u meteorologické stanice. Pro všechny účastníky jsou připraveny sladké odměny.

 

Listopad

10.11. Svatomartinský lampionový průvod - průvod obcí včele se Sv. Martinem na bílém koni. Sraz v 17.00 hodin v ulici Nad Rybníkem u baseballového hřiště. Na cestu průvodem si vezměte s sebou lampiony, lucerničky, světýlka. Akce pokračuje představením na náměstí u kostela. Občerstvení zajištěno.

 

Prosinec 

1.12. Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark – slavnostní zahájení adventu rozsvícením vánočního stromu. Na zahřátí nebude chybět svařené víno a čaj.

3.12. I. adventní koncert - kaple sv. Floriána - smyčcové těleso - Johann Strauss kvartet

10.12. II. adventní koncert - kaple sv. Floriána- Dudácký vánoční koncert 18.00 hodin

17.12. III. adventní koncert - kaple sv. Floriána - dětské cimbálové muziky Veltlínek a Musica Antiqua- 18.00 hodin

 

23.12. Živý betlém - vánoční příběh na vlastní oči na náměstí u kaple sv. Floriána.

28.12. Turnaj ve stolním tenise, začátek ve 14. oo hod.  v sále víceúčelového zařízení. Kategorie: muži, ženy, děti.

29.12. Florbalový turnaj- turnaj družstev (nejméně 5). Družstva moho být smíšenná. Zahájení v 15-oo hodin v sále víceúčelového zařízení. 

31.12. Silvestrovská zábava v sále víceúčelového zařízení. Hraje skupina Víkend. Vstupné v předprodeji 170,- Kč. začátek v 20.00 hodin. Vstupenky v předprodeji do 20. 12. na OÚ Kuchařovice, od 21. 12. v restauraci Emrammus.

 

 

 

 

Vyrobil: www.goldenorange.cz
TOPlist