Hlášení rozhlasem dne 18.4. 2018

Hlášení rozhlasem

1. Joga Znojmo oznamuje, že od 18.4. cvičení jógy bude probíhat pouze v jednom časovém termínu a to od 17.30 hodin v budově školy v Kuchařovicích.

2. Obec Kuchařovice oznamuje občanům, že od 16.4. došlo ke změně jízdního řádu MHD č. 801. Tato změna bude trvat do 30.4.2018. Od 1.5. dojde k opětovné změně.

3. Drůbežárna Prace bude v pátek 20.4. v 9.45 hodin na obvyklém místě prodávat kuřice a kohouty různých barev, krůty, brojlerová kuřata, káčata, houstata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky.

4.Obecní úřad  Kuchařovice oznamuje občanům, že v sobotu 21.4. 2018 od 10.00 do 12.00 hodin bude v areálu Zemspolu otevřen Sběrný dvůr, kde mohou občané bezplatně odložit nebezpečný odpad.

 

Vyrobil: www.goldenorange.cz
TOPlist
Penzion U Hrádku nabízí bydlení v centru Podyjí v blízkosti se nachází Vranovská přehrada a Vranov nad Dyjí. EthicSport - profesionální doplňková výživa sportovců Massagen - Ernstbrunn, Hollabrunn, Laa an der Thaya, Mistelbach, Poysdorf Vlasová kosmetika ColourB4 - ColourB4 vlasová kosmetika - odbarvovač vlasů, narovnávač vlasů, ochrana vlasů Svatby Valtice, Lednicko-Valtický areál Firemní akce, soukromé oslavy, Valtice, Lednicko-Valtický areál Ubytování Valtice, Lednicko-Valtický areál Cykloturistika Valtice, Lednicko-Valtický areál Turistický průvodce Valtice, Lednicko-Valtický areál Dětská hřiště - www.drevoartikl.cz/detska-hriste
Valtice Info - ubytování Valtice, restaurace Valtice, vinařství Valtice, cykloturistika Valtice MALÁČ - Zmrzlinový stroj, Cukrářská pec Lainox, Konvektomat Retigo, Zmrzlinová vitrína, Vitrína Scaiola, Poutač na točenou zmrzlinu